top of page

z wiarą WSZYSTKO jest możliwe.

pastor

Pastorem w Centrum Chrześcijańskim WIARA jest Jakub Sawa.

Wraz z żoną Anią tworzą niesamowite miejsce dla każdego.

 Ich pragnieniem jest jedność kościołów i współpracy między młodym i starszym pokoleniem. Rozpalają ludzi do służby i dają możliwość rozwoju, po to by każdy wzrastał nie tylko w wierze ale i życiu. Jakub jest przedsiębiorcą i wizjonerem. Ania wsparciem w każdej sytuacji. Razem prowadzą kościół, korty tenisowe i dają przykład jak tworzyć cudowną rodzinę opartą na wzajemnej szczerej relacji między sobą i z Bogiem.

jakub i Anna sawa

liderzy wiary

 Lider to nie tytuł na wizytówce, ale to osoba, która daje wartość i powoduje że inni ludzie wokół wzrastają

lider

Justyna Kowalska

Wspólnotę w Gnieźnie pomagam tworzyć prawie od samego początku, kiedy to pojawiłam się na spotkaniu w MOKu. Prywatnie jestem pasjonatką motocykli, zakochaną w Bogu - od wielu lat jeżdżę na dwóch kołach w Chrześcijańskim Klubie Motocyklowym BOANERGES. Zawodowo pracuję jako nauczycielka w jednej z gnieźnieńskich szkół podstawowych.

lider

Piotr kania

Jak Go nie ma to wszyscy pytają gdzie jest? Kto ma zawsze jakieś mocne Słowo? Kto ma rękę zawsze wyciągniętą, żeby się o kogoś pomodlić? Kto ma świadectwo o cudzie? I oczywiście kto ma klucze? Człowiek prawdziwej wiary, zarażający pokojem. Prowadzi wtorkowe spotkania modlitewne jak i pokój modlitwy po nabożeństwie niedzielnym.

Zasób 10duże.png
Zasób 11duże.png

lider

Kamil Jankowski

Razem z Ewą jesteśmy małżeństwem od ponad pięciu lat oraz rodzicami trójki cudownych dzieci. Połączyła nas miłość do siebie nawzajem i do Boga. Uwielbiamy wspólnie spędzać czas, cokolwiek robimy. Kochamy przyrodę, każdą wolną chwilę spędzamy w naszym domku na wsi, uwielbiamy podróże i odkrywanie nowych miejsc. Jednak przede wszystkim kochamy Boga i naszą społeczność chrześcijańską, którą chcemy budować, aby poszerzać Królestwo Boże na ziemi jak tylko się da, gdzie tylko się da, wszelkimi możliwymi sposobami. Pragniemy, aby nasze życie było miłą wonią dochodzącą do Bożego Tronu. Pragniemy żyć tak, aby Bóg odbierał sobie chwałę z naszego życia, z naszego małżeństwa i z naszej służby. I bardzo lubimy sushi 😁☺️

lider

Katarzyna Woźnicka

Kasia to człowiek orkiestra myśląca zdecydowanie na szeroka skalę i patrząca daleko do przodu. Wychowana w chrześcijańskiej rodzinie. Kobieta biznesu a do tego mama trójki dzieci. Nie straszne jej żadne wyzwanie. Z prowadzenia salonu piękności płynnie przeszła do prowadzenia serwisu rowerowego. W kościele odpowiada za wygląd i aranżacje, ale to nie wszystko. Pilnuje żeby każdy wiedział co kiedy robi, aby każda służba w niedziele była zaopiekowana na czas. Styl, estetyka, jakość, porządek i dbałość o szczegóły - tak chyba krótko mogłabym podsumować siebie ;) Od dłuższego czasu czuje jak Bóg powołuje mnie do działalności przy kościele i wymaga ode mnie coraz to więcej i więcej. Nastał w moim życiu czas “chodzenia po wodzie”, który wierze, że przeniesie mnie w totalnie nowy wymiar pracy i służby w kościele.

Zasób 18male.png
Zasób 16duże.png

lider

Anna nowak

Cześć! Jestem Ania. W Kościele odpowiadam za kontakt z ludźmi, obserwuję potrzeby i szukam rozwiązań. Rozdzielam i przekazuje informacje wewnątrz poszczególnych służb, jak i dla całego zboru i otoczenia. Organizuje różne wydarzenia i warsztaty, spotkania i akcje. Jestem pierwszą osobą do kontaktu — jeśli masz pytania, odezwij się do mnie. Od zawsze chętnie angażowałam się w wiele przedsięwzięć, a Centrum Chrześcijańskie Wiara jest miejscem, gdzie mogę się realizować w służbie ludziom. Na co dzień jestem żoną i mamą trójki wspaniałych dzieciaczków i kocham spędzać czas na łonie natury.

liderzy

piotr i Ania Sawa

Piotr jest liderem uwielbienia, Ania jest nauczycielem szkółki , dba o wieczerze, pomaga przy wystroju kościoła i można, by jeszcze dużo wymieniać. Jedno jest pewne, oboje są wyjątkowymi artystami! Kiedy Piotr gra, to serce samo wyrywa się do uwielbiania, a jego wokal porusza niejednego twardziela. Ania tworzy szyjąc ubrania i dodatki które upiększają nas na co dzień. Ma niesamowity zmysł estetyczny i wyczucie piękna. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Na co dzień są rodzicami, pracują zawodowo i prowadzą firmę a historia ich miłości do Boga i siebie nawzajem wyciska łzy.

Zasób 28male.png
Zasób 15duże.png

lider

Agnieszka Skrzypczak

Dawniej miłośniczka gór, a obecnie szybkiej jazdy :) Adrenalinę kocham równie mocno jak Boga. W Kościele prowadze uwielbienie po przez taniec, ale Bóg powierzył mi też sferę, za którą nie przepadam na codzień. Zajmuje się sprzątaniem - służba ta zmienia mnie z tygodnia na tydzień. Oprócz tego pomagam w organizacji różnych wydarzeń kościelnych i pstrykam całkiem fajne zdjęcia ;) Wierzę, że Bóg powołał mnie do większych rzeczy więc najlepsze jeszcze przede mną :)

LIDER

pAWEŁ Gilewicz

Jeśli Jezus jest na pierwszym miejscu - cała reszta jest na swoim. Mawiają, że to człowiek na TAK. Uwielbia spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze i uczyć się od najmłodszych podczas niedzielnych szkółek. Stara się pomóc pchnąć tematy do przodu! Od czasu do czasu złapie gitarę i wesprze uwielbienie podczas Grup Modlitewnych.

Zasób 2male.png
Zasób 24male.png

lider

Agnieszka Krzewiniak

Pielęgniarka, żona, mama, babcia i liderka naszej WIARY! Agnieszka - kobieta anioł. Gdy się pojawia wprowadza atmosfere nieba pełną pokoju i ciepła. To ona była z pierwszych osób które pieły do tego by powstała wtorkowa grupa modlitewna, która na początku liczyła mniej osób niż palcy u jendej ręki. Kobieta prawdziwej WIARY!

LIDER

Anna Pająkiewicz

Urodzona w 1983 roku w Krakowie, Anna Pająkiewicz Ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia z specjalnością w europejskiej komunikacji społecznej. Obecnie specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu wychowania, profilaktyki i promocji zdrowia dla nauczycieli, współpracując z Centrum Pozytywnej Edukacji w Warszawie. Dodatkowo, Anna angażuje się w działalność społeczno-religijną, pełniąc funkcję lidera służby dziecięcej w naszym Centrum Chrześcijańskim Wiara.

Zasób 6duże.png
Zasób 12male.png

lider

Andrzej Lasek

Mam na imię Andrzej, z zawodu zajmuje się obróbką metalu, zgodnie z przypowieściami Salomona 27, 16 "Żelazo szlifuje się żelazem, a człowiek doskonali się w zetknięciu z bliźnim". A tak poważnie, Bóg całe życie szlifuje mnie, próbuje, wytapia i kształtuje. Pewne elementy we mnie ostrzy, inne wygładza, po to abym mógł się doskonalić dla Niego, abym mógł być jeszcze bardziej użyteczny dla Jego Królestwa. Kocham Boga i kocham służbę dla Niego. W Kościele jestem liderem grupy domowej, posługuje modlitwą wstawienniczą oraz darem proroczym. Moim marzeniem i pasją jest budować wspólnotę z ludźmi żyjącymi dla czegoś więcej niż oni sami. Pragnę, tak często jak tylko się da, przykładać cegiełkę do budowli jaką jest nasz Kościół, chcę zobaczyć Przebudzenie i być jego częścią.

LIDER

Joanna Bogucka

Dobrze wie, że przez żołądek do serca. W kościele pełni służbę jako manager naszej kawiarni — "kaWIARniA". Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Pasjonatka Włoch. Zawodowo zajmuje się osładzaniem życia innym, piecze ciasta i tworzy torty. Obdarzona artystyczną duszą — w czasie wolnym rozwija swoje talenty: maluje, rzeźbi i lepi figurki.

Zasób 25male.png
bottom of page